Save
Partnerünk, egy a szolgáltatási szektorban tevékenykedő,közismert multinacionális vállalat, pénzügyi osztályára keres egy főt az alábbi munkakörbe:

PTP Csoportvezető

A PTP csoportvezető feladata az alvállalkozói számlákkal kapcsolatos pénzügyi folyamatok menedzselése, a PTP csoport irányítása, szakmai felügyelete. Kapcsolattartás az alvállalkozókkal illetve társosztályokkal.

Feladatok:
  • A szállítói számlák átutalás előtti ellenőrzése, és az utalás jóváhagyása
  • A szállítói számlák rekonsziliációja, egyeztetések a szállítóval
  • A szállítói reklamációk és eszkalációk kezelése
  • Témaköri szakértő minden PTP folyamatban
  • Részvétel a szállítói szolgáltatások felügyeletében, együttműködés a szállítókkal a folyamatok fejlesztésében
  • Ellenőrzi a megfelelőséget a vállalati politikához és a standard globális folyamatokhoz
  • Vezeti a közvetlen beosztottakat, számukra célokat tűz ki, és követi azok elérését
  • A szállítói számla utalások összeállítása, ellenőrzése
  • Rendszeres számla egyeztetések a szállítókkal
  • A főkönyv szállítói számláinak havi ellenőrzése és a felmerült hibák javítása a mérlegben

Elvárások:
  • Felsőfokú szakirányú végzettség
  • 5 év hasonló területe szerzett tapasztalat
  • Mérlegképes könyvelői szakképzettség
  • Minimum középfokú aktív angol nyelvismeret
  • Pontos, precíz munkavégzés
  • Terhelhetőség
  • Analitikus szemléletmód
  • Jó csapatjátékos

Amennyiben a meghirdetett pozíció felkeltette érdeklődését és az elvárásoknak is megfelel, kérem, küldje el fényképes önéletrajzát és fizetési igényt is tartalmazó motivációs levelét magyar és angol nyelven a 72.679-es referenciaszámra hivatkozva a  info-bp@isg.com e-mail címre.

Kattintson ide a jelentkezéshez!

Látogassa meg honlapunkat www.isg.com/jobs, ahol megtalálja legújabb állásajánlatainkat.