Save
Partnerünk, egy a szolgáltatói szekotrban tevékenykedő közismert multinacionális vállalat, pénzügyi osztályára keres egy főt az alábbi munkakörbe:

Adózási és Könyvelési Csoportvezető

Az adózási és könyvelési csoportvezető feladata a vállalat számviteli politikájának és annak keretrendszerének kialakítása és működtetése, az általános számlakönyvelő irányítása, szakmai felügyelete. Legfontosabb feladata a cég számviteli és adózási feladatainak pontos és határidőre történő elvégzésének a felügyelete.

Feladatok:
  • A mindenkori adózási feladatok a hatályos törvények és szabályozások által előírt módon és a megszabott határidőkre történő ellátása
  • Magyar számviteli előírások és a törvényesség betartása és betartatása a felügyelete alatt dolgozókkal.
  • Magyar és nemzetközi számvitel (IFRS) szerinti beszámolók, és éves jelentések elkészítése határidőre.
  • A cég teljes számviteli feladatainak legjobb minőségben és határidőre történő elvégzése, azok szakmai felügyelete.
  • Számviteli szabályzatok elkészítése és aktualizáltan tartása.
  • Számviteli szabályzatok betartása és betartatása.
  • A menedzsment támogatása számviteli, adózási információkkal.
  • Havi zárási folyamatok felügyelete és elvégzése a saját területén
  • A könyvvizsgálatokban végzett rendszeres közreműködés
  • A számviteli mérleg havi ellenőrzése, rekonsziliációk készítése és a felmerült hibák javítása

Elvárások:
  • Felsőfokú szakirányú végzettség
  • 5-10 év hasonló területe szerzett tapasztalat
  • Mérlegképes könyvelői szakképesítés
  • Minimum középfokú aktív angol nyelvismeret
  • IFRS-ben szerzett tudás vagy tapasztalat
  • MS Office felhasználói szintű ismerete, haladó Excel ismeretek
  • Terhelhetőség

Amennyiben a meghirdetett pozíció felkeltette érdeklődését és az elvárásoknak is megfelel, kérem, küldje el fényképes önéletrajzát és fizetési igényt is tartalmazó motivációs levelét magyar és angol nyelven a 72.672-es referenciaszámra hivatkozva a  info-bp@isg.com e-mail címre.

Kattintson ide a jelentkezéshez!

Látogassa meg honlapunkat www.isg.com/jobs, ahol megtalálja legújabb állásajánlatainkat.